Wyszukaj apartamenty:

-
-

Odkryj najlepsze stoki

Największą popularnością cieszy się Kolej Gondolowa Ski & Sun długości 2172 metrów na szczyt góry Stóg Izerski. Przepustowośc kolei to 2400 os/h. Działa przez cały rok – zimą korzystają z niej narciarze, a latem amatorzy górskich widoków i spacerowicze, co czyni ją niezwykle ciekawą atrakcją.

Najdłuższa trasa zjazdowa liczy 2500 metrów, oświetlana jest 136 lampami, co pozwala na klimatyczną jazdę po zachodzie słońca. Trasa ta ma różne poziomy trudności, dlatego każdy się na niej odnajdzie. W kurorcie na narciarzy czekają także 4 inne wyciągi narciarskie: Bambino-Ski, Barbara, Bajtek, Flins-Express i dobrze naśnieżone stoki.

Odkrywaj rowerem lub piechotą

Góry Izerskie to naturalne zaproszenie do aktywnego wypoczynku. Przez cały rok kwitnie tu turystyka piesza i rowerowa. W dolinie znajduje się wiele urzekających szlaków turystycznych oraz tras rowerowych, wyznaczonych zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Świeradów to niebo dla pasjonatów rowerów, którzy odkryją tu nowe miejsca, nowe emocje, nowe trasy. Dwie najbardziej popularne ścieżki rowerowe to Izerska Pętla licząca 38,7 km oraz trasa single track z Polski do Czech. Rowerzyści mogą również udać się na wycieczkę dookoła Kwisy, przemierzając 26.6 km.

 

Tutaj odkryjesz nie tylko przepiękne widoki, niesamowite atrakcje i piękno natury, ale także odkryjesz samego siebie.

IZERSKI PARK CIEMNEGO NIEBA